Biznes przy tablicy

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, ARP S.A. zaprasza na spotkanie z ekspertami, którzy opowiedzą o tym, jak zostać rekinami biznesu. Zapraszamy 19 listopada na godzinę 9:00, ze szczególnym uwzględnieniem szkół! Wstęp bezpłatny.

Dr Bartłomiej J. Gabryś jest pracownikiem naukowym katedry przedsiębiorczości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Prowadzi zajęcia na różnych uczelniach w regionie – m.in. Uniwersytet Śląski, WSB w Chorzowie, WSB w Dąbrowie Górniczej oraz WSZOP w Katowicach, a także w ośrodkach europejskich m.in. w Fachhochschule des bfi Wien czy na Universidad de Santiago de Compostela. Jest również kierownikiem studiów podyplomowych „Przedsiębiorczość dla nauczycieli”.

Mateusz Maik to trener biznesu, mentor oraz przedsiębiorca. W Inkubatorach pełni funkcję Dyrektora AIP. Pomaga w rozwoju 56 Inkubatorów AIP w całej Polsce, w których funkcjonuje blisko 2600 marek. Od ponad 7 lat kreuje nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuje nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomógł rozwinąć́ się ponad 520 firmom. Przygotowuje najlepsze projekty do spotkań́ z inwestorami prywatnymi oraz funduszami inwestycyjnymi. W 2015 roku kiedy pełnił funkcję Partnera Zarządzającego AIP Śląsk jego region otrzymał nagrodę przyznawaną przez Studenckie Forum BCC Śląsk w kategorii Organizacja Promująca Przedsiębiorczość natomiast w 2016 Innowatora w kategorii Innowacyjna organizacja przyznawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Scroll to Top