Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego w Żorach

Już 17 maja (piątek) w Amerykańskim Parku Rozrywki w Żorach, ul. Katowicka 24,odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego. W programie przewidziano trzy wystąpienia oraz oczywiście networking, gdzie każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem. Zaczynamy o 7:30! Zapraszamy!

Zobacz fotorelację z wydarzenia

LINK DO BAZY PRZEDSIĘBIORCÓW

Program obejmuje:

7:30-8:00 Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:00-8:10 Powitanie gości przez Prezydenta Żor
8:10-8:20 Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej Wodzisław Śląski
8:20-8:30 Spotkania branżowe – możliwości współczesnego networkingu w biznesie na przykładzie Platformy Informacyjnej PLUSYdlaBIZNESU – Ireneusz Burek, Raciborska Izba Gospodarcza
8:30-8:40 Jak działamy? – Bartłomiej Śliwiński, Silesia Team Subregion
8:40-8:50 O idei KSSENONA opowie Wiceprezes KSSE  Andrzej Zabiegliński
8:50-9:20 30 sekund dla każdego gościa – jaka firma i czego najbardziej potrzebuje
9:20-10:20 Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Inicjatywa ma na celu integrację gospodarczą w Subregionie Zachodnim środowiska biznesowego, samorządowego i naukowego, promowanie przedsiębiorczości oraz inicjowanie wspólnych projektów na rzecz rozwoju regionu.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Śniadań Biznesowych Subregionu Zachodniego (spotkania służące integracji środowiska biznesowego i samorządowego). Ta koncepcja integracji gospodarczej jest wspierana przez: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego; Urząd Miasta Racibórz; Urząd Miasta Rybnika; Urząd Miasta Żory; Gminę Gorzyce; Gminę Godów; Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim; Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego; Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Starostwo Powiatowe w Raciborzu; Forum Firm w Radlinie, Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, Żorską Strefę Przedsiębiorczości oraz Fundację TEANO.

Inicjatywa współfinansowana przez Gminę Miejską Żory, Fundację TEANO oraz BGŻ BNP PARIBAS S.A.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close