Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego w Żorach

Już 17 maja (piątek) w Amerykańskim Parku Rozrywki w Żorach, ul. Katowicka 24,odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego. W programie przewidziano trzy wystąpienia oraz oczywiście networking, gdzie każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem. Zaczynamy o 7:30! Zapraszamy!

Zobacz fotorelację z wydarzenia

Program obejmuje:

7:30-8:00 Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:00-8:10 Powitanie gości przez Prezydenta Żor
8:10-8:20 Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej Wodzisław Śląski
8:20-8:30 Spotkania branżowe – możliwości współczesnego networkingu w biznesie na przykładzie Platformy Informacyjnej PLUSYdlaBIZNESU – Ireneusz Burek, Raciborska Izba Gospodarcza
8:30-8:40 Jak działamy? – Bartłomiej Śliwiński, Silesia Team Subregion
8:40-8:50 O idei KSSENONA opowie Wiceprezes KSSE  Andrzej Zabiegliński
8:50-9:20 30 sekund dla każdego gościa – jaka firma i czego najbardziej potrzebuje
9:20-10:20 Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Inicjatywa ma na celu integrację gospodarczą w Subregionie Zachodnim środowiska biznesowego, samorządowego i naukowego, promowanie przedsiębiorczości oraz inicjowanie wspólnych projektów na rzecz rozwoju regionu.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Śniadań Biznesowych Subregionu Zachodniego (spotkania służące integracji środowiska biznesowego i samorządowego). Ta koncepcja integracji gospodarczej jest wspierana przez: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego; Urząd Miasta Racibórz; Urząd Miasta Rybnika; Urząd Miasta Żory; Gminę Gorzyce; Gminę Godów; Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim; Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego; Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Starostwo Powiatowe w Raciborzu; Forum Firm w Radlinie, Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, Żorską Strefę Przedsiębiorczości oraz Fundację TEANO.

Inicjatywa współfinansowana przez Gminę Miejską Żory, Fundację TEANO oraz BGŻ BNP PARIBAS S.A.

Scroll to Top